Mano eksperimentas! Jūsų akyse šalinsiu karpą per 3 dienas. Pamatysite, kaip gyja. Neestetiškos nuotraukos.

Autorė: Ekonomiška mama

Mano eksperimentas! Šalinsiu karpas jūsų akyse per 3 dienas. Toliau žiūrėkite, kaip gyja. Neestetiškos nuotraukos (jautrioms akims nežiūrėti).

Nežinau dėl ko, tačiau kartais susiduriu su tokiu nemaloniu dalyku, kaip karpos ant rankų. Gyventi su jomis aš nenoriu, todėl verdiktas vienas: naikinti jas.

Dabar pas mane nėra panikos ir aš ramiai einu ir perku „Super Čistotel“ (ugniažolę), ši nuostabi priemonė kainuoja labai nebrangiai.

Ši gydomoji priemonė yra bespalvis skystis, kurį reikia uždėti ant karpos lazdele, kuri įstatyta į flakonėlį. Instrukcijoje pasakyta, kad prieš užtepant skystį, reikia odą aplink karpą sutepti riebiu kremu. Aš nesutepu ir nieko blogo nenutinka.

Taigi, 1 diena. Štai taip atrodo karpa pradžioje.

2 diena. Užtepu skysčio „Super Čistotel“ (ugniažolę) kaip galima dažniau (2-3 kartus per dieną). Po užtepimo atsiranda pilnai pakenčiami deginimo ir dilgčiojimo pojūčiai. „Grožis reikalauja aukų!”

3 diena. Karpa pridegė, tačiau ne visa, todėl toliau ją tepu „Super Čistotel“ (ugniažole). Žinoma, dabar pas mane ant rankos nedidelė žaizdelė, tačiau ji jau lygi!

4 diena. Žaizdelė palaipsniu užgyja. „Super Čistotel“ (ugniažolės) jau nenaudoju – tiesiog laukiu užgijimo.

5 diena. Skausmas beveik praėjo. Greitai neliks ir karpos požymių.

Pagal mane, rezultatas tiesiog nuostabus! Rekomenduoju visiems šią priemonę karpų šalinimui ir naikinimui.

Dėkoju už dėmesį.

Privalumai

  • Veikianti ir efektyvi priemonė
  • Demokratiška suma

Trūkumai

  • Nemalonūs pojūčiai naudojant

Ekonomiška mama rekomenduoja.

Originalus atsiliepimas:

https://irecommend.ru/content/moi-eksperiment-budu-udalyat-borodavku-na-vashikh-glazakh-za-3-dnya-lecheniya-dalshe-posmotr

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *