Apie gamintojus

Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje nuo senų laikų beveik kiekviena močiutė žino, kad su karpomis puikiai susitvarko ugniažolės skystis ir šiose šalyse paprasti žmonės sėkmingai naudoja šią veiksmingą priemonę karpų šalinimui ir naikinimui.

Mokslinis požiūris ir gamtinė kosmetika

Altajaus kosmetikos kompanija „Dve linii” buvo sukurta 1999 metais mokslo mieste Bijsko. Kompanijos darbas prasidėjo nuo dviejų produktų išleidimo: priemonės „Super Čistotel” (ugniažolė) karpoms ir papilomoms šalinti ir „Antisilverin”— priemonės, atkuriančios natūralią plaukų spalvą. Šiandien kompanija gamina daugiau kaip 100 rūšių produktus.

Kompanija „Dve linii” įeina į Altajaus biofarmacinį klasterį, kuris buvo sukurtas remti inovatyvų verslą biofarmaciniame sektoriuje (inovatyvaus verslo bioformaciniame sektoriuje paremti). Į klasterį įeina 36 organizacijos, tame tarpe „Evalar” ir „Altaivitaminy”.

Kompanija „Dve linii”— tai gamtinė kosmetika su moksliniu požiūriu. Kompanijos produkcija yra sėkmingo gamtinių Altajaus komponentų ir šiuolaikinių technologijų derinys. Gamindami mūsų produkciją mes naudojame gamtinius aliejus ir ekstraktus, mumijo, pantogematogeną, medų ir kitus natūralius komponentus, kuriuos dosniai dovanoja Altajaus gamta. Teisingas šių komponentų derinys suteikia sudėties išskirtinumą , o produkcijai –  ypatingas savybes.

Aukštas kompanijos kosmetinės produkcijos konkurencingumas seniai įvertintas ne tik prestižinių parodų medaliais ir diplomais, bet ir ilgalaikiu vartotojų pripažinimu. Šiuolaikinis gyvenimo būdas, glaudžiai susiejęs „sveikatos” ir „grožio” supratimą, skatina „Dve linii” specialistus ieškoti naujovių, nekeičiant trijų pagrindinių sudedamųjų — aktualumo, kokybės ir efektyvumo.

Kompanijos „Dve linii” specialistai įsitikinę, kad 21 amžiaus kosmetika turi suteikti ne tik išorinį efektą, kaip masinė kosmetika, bet ir suteikti odai gilų vidinį poveikį. Šaltalankiai, kedrai ir kiti vertingi gamtiniai aliejai, beržų pumpurai, mumijo, pantagematogenas, medus kartu su kitais natūraliais Altajaus komponentais suteikia sudėčiai išskirtinumą ir priduoda kompanijos „Dve linii” produkcijai ypatingas savybes. Kompanijos įkūrėjai tikrina veikliųjų medžiagų derinius būsimiems preparatams, kurie metai iš metų nuosekliai įrodo savo veikimo efektyvumą ir suderinamumą.

Kokybė

Gamybinė — komercinė įmonė Dve linii per darbo ir aktyvaus vystymosi metus sukūrė daugiau kaip 70 kosmetikos priemonių rūšių Altajaus augalinių ekstraktų pagrindu.

Mūsų produkcija ne tik atitinka visus Rusijos teisės aktus, bet taip pat turi laiko įrodytą efektyvumą. Gamyboje naudojami pažangūs prietaisai žaliavų perdirbimo srityje, naujausios technologijos šiuolaikiniai įrenginiai.

Mūsų kosmetika išsiskiria komponentų natūralumu bei minimaliu šiuolaikinių nekenksmingų pagalbinių medžiagų kiekiu.

Įmonės veikimo sistema atitinka Tarptautinių Kokybės Standartų ISO9001:2015 reikalavimus.

Produktų judėjimo ženklas Muitų sąjungos rinkoje (Eurazijos atitikties ženklas). Ženklas liudija apie tai, kad juo pažymėta produkcija praėjo visas būtinas vertinimo procedūras, nustatytas Muitų sąjungos reglamentais ir atitiks visus sąjungos reikalavimus.

Ekologinis ženklas „Taurė – šakutė”. Dedamas ant pakuotės ir informuoja apie tai, kad ji pagaminta iš medžiagos, skirtos sąlyčiui su maistu.

Ženklas praneša apie kompanijos, gaminančios produktą, priklausymą Altajaus biofarmaciniam klasteriui (ABFK). Jis buvo sukurtas palaikymui inovatyvaus verslumo biofarmaciniame sektoriuje, kuris susideda iš 36 organizacijų, kurių dauguma įsikūrę Bijsko mieste.

Produkto galiojimo laikas, atidarius pakuotę.

„Etiškos” kosmetikos ženklas. Reiškia, kad produktas netestuojamas ant gyvūnų.

Ženklas žymi, kad ši pakuotė skirta parfumerijos— kosmetikos priemonėms.

Ženklas dedamas prie produkto masės arba apimties, reiškia masę arba apimtį „netto”, t.y. be pakuotės.

Mebiuso kilpa dedama ant pakuotės ir informuoja apie medžiagą, iš kurios padaryta pakuotė, taip pat apie galimybę utilizuoti panaudotą pakuotę.

Greitam karpų ir papilomų naikinimui patogiomis naminėmis sąlygomis sukurta priemonė „Super Čistotel(ugniažolė), turintis karpas šalinantį ir naikinantį poveikį. Šis kosmetinis skystis yra rūgštinis tirpalas, efektyviai veikiantis jau po pirmojo naudojimo. Kad išvengti sveikos odos pažeidimo, sritis aplinkui odos darinį prieš procedūrą patepama riebiu kremu.

Sveikatinamoji kosmetika, eteriniai ir kosmetiniai aliejai, farmacinės priemonės ir gydomieji bitininkystės produktai— šio plataus asortimento gamyboje „Elfarma” išlaiko aukščiausią kokybės lygį per paskutinius 10 metų.

Pradėjusi savo veiklą 2001 metais nuo aromaterapijos rinkos vystymo ir eterinių aliejų gamybos, šiuo metu kompanija „Elfarma” tapo viena iš pirmaujančių plataus spektro grožio ir sveikatos produktų, eterinių aliejų ir natūralių gamtinių komponentų pagrindu, gamintojų Rusijoje.

Pagrindinės gamybos kryptys:

sveikatingumo masažo metodikos ir aromaterapijos priemonės: eteriniai aliejai, paruošti naudojimui kosmetiniai aliejai, baziniai riebūs aliejai;

gydomoji kosmetika: serija odos priežiūros produktų „Kalnų ugniažolė”, natūralios kosmetikos linija „Elma”, įskaitant: antakių ir blakstienų priežiūros ir stiprinimo aliejų, gydomosios emulsijos ir losjonai, kremai ir geliai nuo nudegimų;

efektyvios lieknėjimo ir svorio kontrolės priemonės: „Riebalų  terminatoriaus” linija;

„Aroma” linija: šampūnų ir plaukų priežiūros priemonės, vonios ir dušo priemonės su natūraliais ekstraktais ir eteriniais aliejais;

gydomieji maisto ir bitininkystės produktai: prekinio ženklo „Vaistinis medus” produkcija;

patalpų aromatizacijos aksesuarai: ekologiški nendriniai aromatizatoriai ir kvapų difuzioriai.

Nuo pirmų darbo dienų pagrindiniu kompanijos principu tapo maksimalus vartotojų poreikių tenkinimas, gautos produkcijos kokybės ir ekologinio saugumo kontrolė.

Mes įsitikinę, jog rūpinimasis savo gerove ir namų patogumais, gali būti efektyvus ir ekologiškai sveikas.

Mūsų filosofija – atidžiai ištirti ir panaudoti augalinio pasaulio galimybes. Apriboti sintetinių produktų naudojimą kasdieniame gyvenime.

Pasiūlyti jums natūralias priemones be toksinių cheminių medžiagų, skirtas kosmetinei priežiūrai, gerai nuotaikai, sveikatai ir komfortui namuose.

Ypatingas dėmesys skiriamas 100% komponentų, įeinančių į preparatų sudėtį, natūralumui. Pagrindiniai žaliavos tiekėjai yra pirmaujančios Didžiosios Britanijos ir Europos kompanijos. Mes rūpinamės, kad gamyboje naudojama žaliava būtų išgaunama natūraliu, tausojančiu būdu, ir kad mūsų produktai išsaugotų organinę sudėtį bei naudingas savybes.

Šių taisyklių laikymasis leidžia mums atitikti griežtus farmacinius standartus ir gaminti produkciją, suteikiančią mūsų vartotojams realią pagalbą įvairių ligų gydyme bei jų prevencijoje.